Мінікомбікормові установки

Під замовлення Артикул: 31525937
175000 грн.
У наявності Артикул: 4610475
130000 грн.
Під замовлення Артикул: 1213560570
149000 грн.
У наявності Артикул: 460992
78000 грн.
Під замовлення Артикул: 31526155
226000 грн.

Мінікомбікормові установки

Комбікормова установка являє собою обладнання для виготовлення зернового корму додаючи певні поживні елементи для сільськогосподарської худоби.

Дана установка включає такі основні елементи:

  1. Пристрій для дроблення з вентиляцією
  2. Спеціальний бункер для зернових культур з датчиками
  3. Устаткування для змішування

Комбікормові установки в сучасному стилі виділяються високою продуктивністю і дають можливість отримати в процесі виробництва ідеальну структуру самого корму. Міні кормова установка дозволяє значно зменшити самі витрати при виробництві, що в підсумку чудово позначається на кінцевій ціні.

Міні обладнання для виробництва комбікорму є досить таки мобільною версією і дуже значно допомагає заощадити простір в приміщенні, і отримати високоякісний продукт.

Устаткування для виробництва комбікормів представлено в різних варіаціях і його можна купувати або в повній комплектації або окремими частинами.

Устаткування для виробництва кормів найчастіше включає такі комплектуючі як змішувач, екструдер, дозатор, зернодробарка і вагове пристрій.

Лінія виробництва комбікорму є досить простий і впорядкованої системою, яка повністю технічно вдосконалена, так як лінія по виробництву комбікорму в нашій компанії є ідеальним варіантом під будь-які потреби.

Вибираючи сучасний кормозмішувач потрібно завжди орієнтуватися на високу якість і ідеальні технічні показники, які дозволять прослужити Цей пристрій чимала кількість років. Так як цей пристрій виробляє ідеальний паркан і зважування складових, а також зі подрібнення всіх інгредієнтів. Кормосмеситель для свиней дуже значно допомагає зменшити саму вартість покупних складових і значно зменшити всі трудовитрати.

Якщо з'явилася необхідність купити кормозмішувач, то ви без проблем можете звертатися в нашу компанію, так як кормозмішувач купити можна в максимально швидкі терміни гарантією якості.

Виробництво комбікорму є необхідною частиною сучасного життя, так в наше сучасне час стрімко набирає обертів такий напрямок як фермерське господарство. Устаткування для комбікорму обов'язково має бути найвищої якості, так як від цього буде залежати якість всього виробництва що важливо. Дане обладнання дуже значно зменшує тимчасові і матеріальні витрати які є основоположними в даній ніші. Наш комбікорм виробництво пройшов багаторічну перевірку часом, і ми з упевненістю можемо пишатися всіма основними нашого виробництва.

Таке комплектувальне як верстат для комбікорму є однією з необхідних частин даного обладнання, так як від його якість залежатимуть основні фактори продуктивності та швидкості. При необхідності придбати верстат для виробництва комбікорму, ви можете в максимально швидкі терміни нашою компанією, яка має в наявності високоякісні товари.

Комбікормова промисловість має такі переваги:

  • дозволяє знижувати витрати на процес годівлі тварин.
  • можливість змінити в будь-який момент рецепт самого корму.
  • безпроблемне введення всіляких вітамінних складових до складу корму.
  • міні виробництво комбікормів дозволяє мінімізувати споживання електроенергії.
  • виготовлення комбікорму за своєю технологією відрізняється особливою простотою і вимагає мінімальної кількості робочих рук.

Зворотний дзвінок